ПРОЕКТ USAID RESPOND ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ПОСАДУ КОНСУЛЬТАНТА З ВЕРИФІКАЦІЇ ДАНИХ

ПОЗИЦІЯ ВІДКРИТА З 01 ЖОВТНЯ 2016  ДО 30 ВЕРЕСНЯ 2017 РОКУ, КІЛЬКІСТЬ РОБОЧИХ ДНІВ НЕ БІЛЬШЕ 140.

Проект USAID RESPOND впроваджується в Україні міжнародною організацією Pact Inc. у партнерстві з FHI360 і спрямований на надання допомоги Уряду України та громадянському суспільству у зменшенні темпів поширення ВІЛ-інфекції серед представників груп найвищого ризику та їхніх статевих партнерів через сталі національні програми.

З жовтня 2015 року Проект зосереджує  свою діяльність у наступних регіонах України: Дніпропетровська, Миколаївська, Одеська, Херсонська, Київська, Запорізька області та місто Київ, а з червня 2016 року і Кіровоградська.

Ключові активності Проекту у зазначених регіонах будуть спрямовані на покращення якості континууму ВІЛ послуг, а також усунення прогалин у каскаді цих послуг для забезпечення своєчасного виявлення та призначення ефективної антиретровірусної терапії для не менш ніж 72% людей, що живуть з ВІЛ, зокрема, для людей, що вживають наркотики (ЛВН).

Для підтримки діяльності з покращення якості в регіонах проект RESPOND створив  посаду консультанта з верифікації даних.

Під керівництвом та за технічної підтримки фахівців департаменту зі стратегічної інформації проекту RESPOND консультант з верифікації даних проводитиме збір, аналіз та верифікацію даних в рамках діяльності Проекту на базі державних установ та неурядових організацій партнерів проекту RESPOND.

Ключові обовязки консультанта з верифікації даних включатимуть:

  • Надання технічної допомоги та наставницької підтримки по верифікації для побудови когортних та кросс-секційних каскадів та аналізу даних регіональним кураторам з якості даних;
  • Забезпечення якісних даних звітності відповідно до підписаної дорожньої карти з покращення якості;
  • Участь у розробці та адаптації відповідної моніторингової документації Проекту;
  • Проведення тренінгів  з моніторингу та оцінки, якості даних та аналізу даних.

Будь-ласка, надсилайте ваші резюме та супровідні листи до 23 вересня 2016 року на електронну адресу jobs_respond@pact.org.ua.