NGO "The Ukrainian Institute of Social Studies named after O. Yaremenko" with the technical with the support from the United Nations Children’s Fund (UNICEF) office in Ukraine is conducting the online survey "The Voices, Values and Preferences of Adolescents on HIV Testing and Counselling"

ГО «Український інститут соціальних досліджень імені О. Яременка» звертається до Вас з проханням розмістити посилання на дослідження «Думки, оцінки та уподобання підлітків щодо тестування на ВІЛ та консультування (КіТ)» на http://goo.gl/zAUFw5 на сайті Вашої організації, яке буде знаходитися на сторінці до кінця жовтня 2017 року, та залучити підлітків та молодь для проходження опитування.

Посилання на сайті просимо розмістити з таким супровідним повідомленням:

Українською мовою:

ОНЛАЙН-ОПИТУВАННЯ ПІДЛІТКІВ ТА МОЛОДІ ВІКОМ 13-24 РОКІВ

Запрошуємо взяти участь в онлайн-опитування, яке стосується твоєї думки та особистого досвіду звернення за консультуванням і тестуванням на ВІЛ.

Пройти онлайн-опитування можна за посиланням: http://goo.gl/zAUFw5
Також  опитування ти можеш знайти на сайті «Центру Знань» http://knowledge.org.ua та «Українського інституту соціальних досліджень імені О. Яременка» http://www.uisr.org.ua/

Українською мовою:

ОНЛАЙН-ОПРОС ПОДРОСТКОВ И МОЛОДЕЖИ В ВОЗРАСТЕ 13-24 ЛЕТ
Приглашаем тебя принять участие в исследовании, которое касается твоего мнения и личного опыта обращения за консультациями и тестированием на ВИЧ.
Пройти онлайн-опрос можно по ссылке:
http://goo.gl/zAUFw5
Также ссылку на опрос ты можешь найти на сайте «Центра Знаний» http://knowledge.org.ua и «Украинского института социальных исследований имени А. Яременко» http://www.uisr.org.ua/

ГО «Український інститут соціальних досліджень імені О. Яременка» за технічною підтримкою Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні в рамках проекту «Науковий супровід та підтримка національної відповіді щодо забезпечення прав підлітків та покращення їх доступу до медико-соціальних послуг» організує онлайн-опитування підлітків та молоді віком 13-24 роки (у тому числі груп ризику) з різних регіонів України «Думки, оцінки та уподобання підлітків щодо тестування на ВІЛ та консультування (КіТ)» (за методологією Всесвітньої організації охорони здоров’я).

Інструментарій дослідження передбачає збір інформації щодо потреб та уподобань підлітків та молоді в питаннях тестування на ВІЛ та консультування, основних бар’єрів для проходження КіТ (нормативні, організаційні, психологічні тощо), умов покращення доступності послуг з КіТ для підлітків та молоді, підвищення ефективності консультування як елемента профілактики ВІЛ-інфікування.

Результати дослідження будуть використані для покращення доступу підлітків до якісних та комплексних послуг КіТ.

Термін проведення онлайн-опитування в Україні – з 27 червня по 31 жовтня 2017 року.

Прохання поширювати посилання на опитування серед Ваших партнерів.

Контактна особа УІСД імені О. Яременка: Нагорняк Катерина, координатор дослідження, за тел. (044) 501-50-75, (050) 747 55 62, e-mail: krasnakatja@gmaol.com