Дати: 
23/03/16 - 25/03/16
Місце: 
Київ
Тренінг із використання програми ArcGis онлайн, березень 2016 р.

 

23-25 березня 2016 року RESPOND провів тренінг з використання онлайн-платформи «ArcGIS Online», у якому взяли участь понад 20 представників центрів моніторингу та оцінки з семи регіонів України з найвищим і середнім рівнем поширеності ВІЛ-інфекції (Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей та міста Києва), у яких працює проект RESPOND. У тренінгу також взяли участь представники Центрів контролю та профілактики захворюваності США, Українського центру контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров’я України, Київського медичного університету, ВБО «Всеукраїнської мережі ЛЖВ», МБФ «Альянс громадського здоров’я», проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії». 

Знання і навички, отримані під час навчання, дозволять створювати інтерактивні карти, що базуються на специфічних даних в залежності від існуючих потреб, а також використовувати ці карти для прийняття рішень, які базуються на даних.

На даний час за технічної підтримки проекту RESPOND створено понад 30 інтерактивних і статичних карт. Карти демонструють захворюваність на ВІЛ-інфекцію, розташування кабінетів «Довіра», сайтів АРТ (антиретровірусної терапії) та ЗПТ (замісної підтримуючої терапії) та інших профілактичних та підтримуючих послуг. Карти постійно оновлюються. Ознайомитися з ними можна на Національному порталі стратегічної інформації у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу

«Використання програми Arc Gis Online – це чудовий інструмент для візуалізації даних. Даний інструмент допомагає компактно відобразити об’ємну інформацію. Arc Gis Online – це зручний інструмент для демонстрації контактної та епідеміологічної інформації».

Фоменко Тетяна, ГО «Альянс громадського здоров’я» 

З фотогорафіями тренінгу можна ознайомитися тут.