Дати: 
19/09/16 - 21/09/16
Місце: 
Київ
II Міжрегіональна зустріч колаборативу з покращення якості

 

19-21 вересня 2016 року RESPOND провів ІІ Міжрегіональну навчальну сесію колаборативу з покращення якості з метою обміну досвідом та даними, отриманими в процесі успішного тестування змін місцевими командами, які працюють у восьми пілотних регіонах проекту RESPOND.
Формат обміну думками дозволив учасникам пріоритезувати та оптимізувати зміни, що увійшли до поточних регіональних пакетів змін.

Генеральний директор Державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» професор Наталія Нізова привітала учасників і  у своєму виступі окреслила цілі та вектор розвитку реформ системи охорони здоров’я в Україні, а саме: клієнт-орієнтовані послуги, децентралізація, забезпечення якості та сталості надання послуг.

Заступник директора ДУ «Український центр контролю за  соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров’я України» Лариса Гетьман представила інноваційні підходи, стратегії та кроки України на шляху до цілей «90-90-90». 
За шість місяців 2016 року на 118 сайтах АРТ у регіонах, в яких працює колаборатив з покращення якості 64 079 людей пройшли тестування на ВІЛ; 2 775 людям вперше встановлено діагноз ВІЛ-інфекція; 3 505 людей, які живуть з ВІЛ, стали на обік у службах СНІДу; 4 920 людей, які живуть з ВІЛ, почали приймати АРТ.

Програма та презентації заходу розміщено у додатках нижче. 

Фотографії можна подивитися за цим посиланням