Дати: 
30/09/16 - 02/10/16
Місце: 
Київ
IX Національна конференція ЛГБТ-руху та ЧСЧ-сервісу України, 30 вересня - 2 жовтня 2016 р.

 

RESPOND виступив учасником та ко-спонсором цьогорічної конференції Національної конференції ЛГБТ-руху та ЧСЧ-сервісу України «ЛГБТ та політика: переламний момент». Ця подія, яка зібрала понад 140 учасників, проходила у Києві з 30 вересня по 2 жовтня 2016 року.
Програма конференції торкалася таких аспектів MCM-сервісу та ЛГБТ-руху к адвокаційні пріоритети, PR-стратегії та етичні засади співпраці, розвиток взаємодії в межах регіону СЄЦА, подальших напрямів наукових досліджень, упровадження в Україні нового міжнародного керівництва щодо роботи з ЧСЧ, розвитку трансґендерних ініціатив тощо.

На конференції RESPOND представив результати дослідження МСМ та працівників АРТ-сайтів щодо їхньої готовності до ДКП (доконтактна профілактика). Дослідження проводилося у партнерстві з Єльським університетом. Результати та рекомендації цієї роботи подано на розгляд технічної робочої групи для розробки уніфікованого клінічного протоколу з питань профілактики, тестування та лікування ВІЛ-інфекції Міністерства Охорони здоров’я України.

RESPOND та ГО «Гей-Альянс» також презентували попередні результати впровадження програми для МСМ «Reach, Test, and Link» (Знайди, тестуй, лікуй). Модель складається з чотирьох основних компонентів: (1) інноваційний аутріч онлайн, (2) мотиваційне консультування, (3) тестування і (4) перенаправлення. З метою залучення нових клієнтів серед МСМ до системи тестування на ВІЛ розроблено інформаційну кампанію «GET TEST», створено одноіменний веб-сайт (http://gettest.com.ua). За минулий рік послуги тестування і тестування на ВІЛ отримали 1160 МСМ.