Дати: 
29/11/16 - 30/11/16
Місце: 
Kиїв
5-й Форум розвитку громадянського суспільства, листопад 2016 року

 

RESPOND став учасником та ко-спонсором 5-го Форуму розвитку громадянського суспільства, який проходив з 29 по 30 листопада 2016 року у Києві. Подія об'єднала близько 1200 професіоналів у сфері розвитку громадянського суспільства задля поширення кращих практик розвитку адекватних навиків та організаційної спроможності громадянського суспільства, що дають змогу ефективно сприяти прогресу реформ в Україні.

RESPOND підтримав участь у Форумі 33 представників партнерських НУО – нинішніх та колишніх грантерів проекту. Окрім надання можливості протягом двох днів відвідувати різноманітні сесії та заходи, що сприяють налагодженню мережевої співпраці, RESPOND був організатором зустрічі спільноти практиків організаційного розвитку для партнерських неурядових організацій. Зустріч стала майданчиком для обміну чотирирічним досвідом підвищення продуктивності організацій завдяки використанню інструментів організаційного розвитку, запропонованих Пактом.

Підсумовуючи зустріч, RESPOND  запросив партнерські організації надати попередні заявки на отримання цільової технічної підтримки у розробці комплексних стратегій сталості. 

Фотографії проекту RESPOND з партнерськими організаціями розміщено за цим посиланням.