Дати: 
18/11/15 - 20/11/15
Місце: 
місто Київ

Despite the completion of direct support from RESPOND, Street Smart model targeted at Most-At-Risk-Adolescents introduced earlier under the RESPOND Project, continues to be implemented and a number of partners have expressed an interest in adopting the model.

Незважаючи на припинення прямої підтримки з боку проекту RESPOND, триває процес впровадження моделі «Street Smart», спрямованої на підлітків групи ризику, а партнерські організації висловлюють зацікавленість у використані цієї моделі.

Інтервенція  «Street Smart» - це багатосейсійна програма з розвитку навичок, які допомагають молоді дотримуватися більш безпечної статевої поведінки і зменшити рівень споживання наркотичних речовин. Завершивши пілотування і адаптацію методики «Street Smart», проект RESPOND передав її Всеукраїнській громадській організації «Ліга соціальних працівників України» для інтеграції в центрах соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

10-12 жовтня 2015 року на прохання МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» проект RESPOND провів тренінг з впровадження інтервенції для 21 представника українських ВІЛ-сервісних неурядових організацій з семи регіонів України. Мета тренінгу – інтеграція ключових елементів «Street Smart» до послуг зменшення шкоди для підлітків груп ризику, що надаються в рамках програм за фінансової підтримки Фонду Елтона Джона.

Проект RESPOND разом з партнерськими організаціями взяв участь у Міжнародній конференції «Ефективні підходи у роботі з підлітками, які мають досвід вживання психоактивних речовин». Конференцію організовано Міжнародним благодійним фондом «СНІД Фонд Схід Захід” (AFEW-Україна) 18-20 листопада 2015 року у Києві. Проект RESPOND представив на конференціїї інтервенцію «Street Smart», а також продемонстрував інструментарій «Street Smart» під час роботи інтерактивних майданчиків.

З електронною версією посібника з впровадження «Street Smart» можна ознайомитися на сайті проекту RESPOND.