Приклади успішних змін, березень 2017

Приклади успішних змін у сфері покращення якостіб березень 2017

Сьогодні у восьми регіонах на базі сайтів АРТ працює 156 місцевих команд з покращення якості, до складу входять фтизіатри, шкірвенерологи, акушери-гінекологи, лікарі первинної ланки, медсестрі та соціальні працівники НУО. Кожен з восьми регіонів тестує від 6 до 27 змін зі складу загального пакету, що складається з 42 змін. 

Приклади змін, що успішно впроваджувалися протягом останніх шести місяців у восьми регіонах, розміщено у додатках нижче.
 

Успішні зміни у сфері покращення якості станом на грудень 2016 року

Успішні зміни у сфері покращення якості, грудень 2016

Зміни у сфері покращення якості стосуються подолання трьох основних прогалин континууму ВІЛ-послуг: (1) тестування на ВІЛ та скерування пацієнтів; (2) залучення ЛЖВ до медичної допомоги; (3) початок АРТ та забезпечення прихильності до лікування. Зі 42 змін з цього пакету, 13 виявились ефективними для усунення прогалин у каскаді послуг у зв’язку з ВІЛ. Інші зміни досі перевіряються в рамках циклів ПРАД, а на навчальних семінарах розробляються нові зміни. 

Studio of Opportunities: A New Beginning for a Ukrainian Woman Living with HIV

Майстерня можливостей: новий старт для українських жінок, які живуть з ВІЛ

У дворі старенького будинку, що потопає у літній зелені приватного сектору міста Дніпра, очікує на гостей висока білява жінка середніх років. Вітається усміхненими блакитними очима. 

На городі рівненькими рядками ростуть помідори й полуниця, поруч – будка з ротвейлером всередині, квітучі ромашки, далі, між двома вишневими деревами, висить дитяча гойдалка.

Історія успіху. Проект Старт

31-річний Сергій* заходить до офісу Всеукраїнської мережі ЛЖВ (Мережа) у Кривому Розі з широкою посмішкою і словами вдячності. І хоча він вже не є клієнтом Мережі, проте часто з’являється там, щоб подякувати за підтримку і турботу, яку він тут отримував.

Success Story. “I am a Mother!”

Надежду, мать семерых детей, к нам в центр «Я – мама!» привела ее подруга. На контакт Надежда шла с трудом, стесняясь своего внешнего вида.  Синяки то под правым,  то под левым глазом были не редкостью. Муж пил и бил.

When Saying ‘No’ Is Good For Your Health

17-річна Настя протягом декількох місяців вимушена була переховуватися від мами та вітчима, живучи на вулиці та у друзів. Покинувши школу і ледве зводячи кінці з кінцями, дівчина деякий час мешкала у свого хлопця, але мусила виїхати, щойно вони розійшлися. 

Тренінг «Arc GIS Online». Лютий 2015 р.

Від інформації до процесу прийняття ефективних рішень

Повернувшись на свої робочі місця, представники регіональних центрів протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу і проектів USAID, які у лютому брали участь у тренінгу проекту RESPOND «Arc GIS Online», мали змогу застосувати нові знання і навички на практиці.

Сім кроків до змін

44-річний Віктор, що мешкає у місті Лубни Полтавської області, має багаторічний стаж споживання ін’єкційних наркотиків. Ця залежність вже неодноразово приводила його до місць позбавлення волі. Здавалося, що виходу із замкненого кола не було, та все змінилося,  коли після чергового звільнення чоловік потрапив до програми «Сім кроків».

Задоволення від змін

Доля 17-річного Юрка, студента криворізького коледжу, нелегка в цілому. У 16 років він пішов з дому і сповна відкрив для себе “доросле життя”: з усіма насолодами та небезпеками. Утримуватися від спокуси не вистачало волі. Та дізнавшись про можливість стати учасником програми для підлітків «Стрит Смарт» (Street Smart) він не вагався ні хвилини.

Mpowerment

«Родом я из небольшого периферийного города. Ни о каком ЛГБТ-активизме там не могло быть и речи. Все изменилось, когда я переехал в Кривой Рог Днепропетровской области. Первое, что для себя отметил – это наличие в городе сразу нескольких проектов для ЛГБТ-сообщества –