Хто ми

П’ятирічний проект USAID RESPOND спрямований на підтримку сталих національних програм зменшення темпів розповсюдження ВІЛ-інфекції серед представників груп найвищого ризику в Україні та їхніх сексуальних партнерів.

Проект впроваджується міжнародною організацією Пакт Інк. у партнерстві з FHI 360 за фінансової підтримки Надзвичайного плану Президента США з надання допомоги у боротьбі зі СНІДом (PEPFAR).

Українські партнери проекту: ДУ «Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами МОЗ України», ВБО «Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ/СНІД» та МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні». Партнерами проекту на регіональному та місцевому рівнях є НУО, заклади охорони здоров’я та надавачі соціальних послуг.

Проект спрямований на досягнення подвійної мети:

  • покращення якості послуг у сфері ВІЛ/СНІД серед представників груп найвищого ризику та їхніх сексуальних партнерів;
  • підвищення потенціалу українських інституцій та організацій для виконання якісних програм у сфері ВІЛ/СНІД.

Починаючи з жовтня 2015 року, RESPOND зосередив роботу в регіонах з найважчою епідемічною ситуацією: Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській, Одеській, Київській областях  та місті Києві.

RESPOND працює у партнерстві з українськими надавачами послуг, виконавцями програм та тими, хто приймає рішення для дизайну та документування моделі континууму клієнт-орієнтованої профілактики ВІЛ, послуг з лікування та догляду в обраних регіонах.

Зусилля проекту спрямовані на усунення прогалини між людьми, які мають доступ до послуг з профілактики ВІЛ, лікування, догляду, підтримки та людьми, які залишились поза увагою і позбавлені такої можливості.

Проміжними результатами проекту є такі:

  • Розширення використання даних і стратегічної інформації для прийняття рішень.
  • Методологія покращення якості використовується для усунення прогалин у континуумі послуг з догляду та лікування у зв’язку з ВІЛ.
  • Зміцнення організаційного та технічного потенціалу надавачів послуг у сфері ВІЛ/СНІД та удосконалення мережевої взаємодії задля спільної відповіді на епідемію.

who_we_are_right

Донор: Агентство США з Міжнародного Розвитку (USAID)

Тривалість проекту: червень 2012 – червень 2017

Основна діяльність: зменшення темпів розповсюдження ВІЛ-інфекції серед представників груп найвищого ризику та їхніх сексуальних партнерів

Виконавці: Pact (www.pactworld.org) у партнерстві з FHI 360 (www.FHI360.org)

Національні партнери: ДУ «Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами МОЗ України», ВБО «Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ/СНІД» та МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»

Географічне покриття: Дніпропетровська, Запорізька, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Херсонська, Черкаська і Чернігівська області та місто Київ.